3. Article
Amatpersonām, kuru veselības pasliktināšanos konstatējis ģimenes ārsts, ir tiesības saņemt pabalstu veselības uzlabošanai. Lai saņemtu pabalstu veselības uzlabošanai, amatpersona iesniedz iestādes vadītājam iesniegumu par pabalsta piešķiršanu. Iesniegumā īsumā pamato pabalsta nepieciešamību. Iesniegumam pievieno ģimenes ārsta izziņu par veselības pasliktināšanos un tās cēloņiem. Pabalstu veselības uzlabošanai iestāde var piešķirt un izmaksāt amatpersonai, kura cietusi nelaimes gadījumā dienesta pienākumu pildīšanas laikā, vai amatpersonai, kura ilgstoši (ilgāk par četrām nedēļām) slimo.
4
asdeadlinejoint-stock