63. Article
No ekspluatācijas izņemtos
kuģus, kurus ostā gatavojas ievilkt velkoņi vai citi kuģi, var
ielaist ostā tikai pēc tam, kad nomnieks, kura piestātnē
paredzēts novietot kuģi, rakstiski apstiprina šāda kuģa ievešanu
un tā pieņemšanu, uzrāda un saskaņo ar ostas kapteini vai viņa
pilnvarotu personu minētā kuģa vilkšanas plānu un citus
dokumentus, kas apstiprina šādas operācijas drošību.