11. Article
Maksu par atkritumu savākšanu no valstij vai pašvaldībai piederošas ēkas (būves) maksā šīs ēkas (būves) lietotājs, bet, ja tāda nav, nomnieks. Par ēkas (būves) lietotāju ir uzskatāma iestāde, kuras īpašuma tiesības uz nekustamo īpašumu ir nostiprinātas zemesgrāmatā, vai persona, kuras valdījumā atrodas konkrētā ēka (būve). Par atkritumu savākšanu no valstij vai pašvaldībai piederošas ēkas (būves), kura ir atsavināta, bet tās ieguvējs īpašuma tiesības nav reģistrējis zemesgrāmatā, maksā ēkas (būves) tiesiskais valdītājs. Par atkritumu savākšanu no privatizācijai nodotām valstij vai pašvaldībai piederošām ēkām (būvēm) maksā institūcija, kas veic privatizāciju.
12
asjoint-stock