17. Article

Komisija 2008.gada 29.septembrī nosūtīja Satiksmes ministrijai vēstuli Nr.1-2.73/3513 "Par valsts AS "Latvijas Pasts" tarifu projektu, kurā lūdza sniegt viedokli par AS "Latvijas Pasts" plānoto darbinieku algu pieaugumu. Komisija 2008.gada 10.oktobrī saņēma Satiksmes ministrijas 2008.gada 8.oktobra vēstuli Nr.10-06.5/751 "Par viedokļa sniegšanu", kurā Satiksmes ministrija atbalsta plānoto algu paaugstināšanu AS "Latvijas Pasts" darbiniekiem 2009.gadā.
asjoint-stock