32. Article
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašnieki un īrnieki, nedzīvojamo telpu īpašnieki, nomnieki un citi lietotāji par atkritumu savākšanu un apglābšanu norēķinās ar daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas pārvaldnieka (apsaimniekotāja) starpniecību normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, ja daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājas dzīvokļu īpašnieki normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nav vienojušies citādi. Ja daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai nav pārvaldnieka (apsaimniekotāja), maksu par atkritumu savākšanu un apglabāšanu maksā ēkas īpašnieks (īpašnieki).
33
environment