7. Article
Ja īpašnieks uzskata, ka tam ir radušies vai var rasties zaudējumi gājēju celiņa ierīkošanas dēļ, īpašnieks iesniedz vietējā pašvaldībā attiecīgu iesniegumu. Ja nekustamais īpašums ir kopīpašumā, kopīpašnieki par zaudējumu atlīdzību iesniedz vienu iesniegumu. Iesniegumā norāda:
7.1. tās zemes vienības kadastra apzīmējumu, uz kuras ir ierīkots gājēju celiņš;
7.2. zaudējumus, kas ir radušies vai var rasties gājēju celiņa ierīkošanas dēļ;
7.3. zaudējumu atlīdzības veidu un apmēru.
8
asdeadlinejoint-stockremunerationsalary