4. Article
Par līguma noslēgšanu starp SIA "Eko osta" un
Iesniedzēju
4.1. SIA "Eko osta" un Konkurences padomes pārstāvju
26.11.2010. Sarunu protokolā SIA "Eko osta" pārstāvji norāda,
ka:
1) "ostā līgumu var slēgt tikai ar tādu atkritumu savācēju,
kas jau noslēdzis līgumu ar ostu",
2) "mums jāpieņem tikai identificēti atkritumi, nezināmus
nedrīkstam pieņemt (..). Ja "Corvus Company" dos identificētus
atkritumus, tad līgumu slēgsim (..) Atkritumus nedrīkst arī
sajaukt",
3) ""Eko osta" ir vēlme strādāt (..), teorētiskais risinājums
- slēgt līgumu. Varam rakstīt, ka līgums stājas spēkā, ja
atbalsta brīvosta".
4.2. SIA "Eko osta" pārstāvji 01.12.2010. Konkurences padomei
iesniedza RBP 28.04.2009. vēstuli Nr.1-15/844, kas adresēta SIA
"Eko osta" un kurā norādīts, ka (*).
- 1)) "ostā līgumu var slēgt tikai ar tādu atkritumu savācēju,
- 2)) "mums jāpieņem tikai identificēti atkritumi, nezināmus
- 3)) ""Eko osta" ir vēlme strādāt (..), teorētiskais risinājums
asenvironmentjoint-stockllcsiawaste