4. Article

Par līguma noslēgšanu starp SIA "Eko osta" un Iesniedzēju 4.1. SIA "Eko osta" un Konkurences padomes pārstāvju 26.11.2010. Sarunu protokolā SIA "Eko osta" pārstāvji norāda, ka: 1) "ostā līgumu var slēgt tikai ar tādu atkritumu savācēju, kas jau noslēdzis līgumu ar ostu", 2) "mums jāpieņem tikai identificēti atkritumi, nezināmus nedrīkstam pieņemt (..). Ja "Corvus Company" dos identificētus atkritumus, tad līgumu slēgsim (..) Atkritumus nedrīkst arī sajaukt", 3) ""Eko osta" ir vēlme strādāt (..), teorētiskais risinājums - slēgt līgumu. Varam rakstīt, ka līgums stājas spēkā, ja atbalsta brīvosta". 4.2. SIA "Eko osta" pārstāvji 01.12.2010. Konkurences padomei iesniedza RBP 28.04.2009. vēstuli Nr.1-15/844, kas adresēta SIA "Eko osta" un kurā norādīts, ka (*).
  1. 1)) "ostā līgumu var slēgt tikai ar tādu atkritumu savācēju,
  2. 2)) "mums jāpieņem tikai identificēti atkritumi, nezināmus
  3. 3)) ""Eko osta" ir vēlme strādāt (..), teorētiskais risinājums
asenvironmentjoint-stockllcsiawaste
Par lietas neierosināšanu, 4. Article · AI Martins