7. Article

Ja zemes lietotāji līdz 1991. gada 20. jūnijam tiem termiņlietošanā piešķirtajos zemes nogabalos veic derīgo izrakteņu vai kūdras ieguvi, bet nav izpildījuši lēmumos par zemes piešķiršanu noteiktos zemes rekultivācijas pasākumus, šie zemes nogabali paliek līdzšinējo zemes lietotāju lietošanā neatkarīgi no tā, vai līdzšinējie zemes lietotāji ir vai nav pieprasījuši šos nogabalus turpmākajai lietošanai. Pēc bojātās zemes rekultivācijas vai citu zemes lietotāja saistību izpildes vietējā pašvaldība izskata jautājumu par turpmāko zemes lietošanu Latvijas Republikas zemes kodeksa noteiktajā kārtībā.
asjoint-stocktax-authorityvid