7. Article
Ja zemes lietotāji līdz 1991. gada 20. jūnijam tiem
termiņlietošanā piešķirtajos zemes nogabalos veic derīgo
izrakteņu vai kūdras ieguvi, bet nav izpildījuši lēmumos par
zemes piešķiršanu noteiktos zemes rekultivācijas pasākumus, šie
zemes nogabali paliek līdzšinējo zemes lietotāju lietošanā
neatkarīgi no tā, vai līdzšinējie zemes lietotāji ir vai nav
pieprasījuši šos nogabalus turpmākajai lietošanai. Pēc bojātās
zemes rekultivācijas vai citu zemes lietotāja saistību izpildes
vietējā pašvaldība izskata jautājumu par turpmāko zemes lietošanu
Latvijas Republikas zemes kodeksa noteiktajā kārtībā.
asjoint-stocktax-authorityvid