2. Article
Rekomendēt pašvaldībām:
2.1. Visiem namīpašniekiem, neatkarīgi no īpašuma formas,
pāriet uz norēķinu kārtību ar dzīvokļu īrniekiem, īpašniekiem,
nomniekiem (Apakšlietotājiem), nosakot maksu par karstā ūdens
piegādi un apkuri katru mēnesi pēc ēkas ievadā (uz piederības
robežas) uzstādītā siltumskaitītāja rādījumiem vai, ja nav
uzstādīts siltumskaitītājs, pēc aprēķinu ceļā noteiktā
siltumenerģijas patēriņa daudzuma.
2.2. Atsevišķos gadījumos noteikt pastāvīgo apmaksas daļu,
pamatojoties uz prognozējamo mēneša vidējo siltumenerģijas
patēriņu, ar sekojošu, ne retāk kā trīs reizes gadā, kopējās
maksājumu summas korekciju, un mainīgo daļu, atbilstoši
Apakšlietotāja faktiskajam patēriņam, lai neaizkavētu apgrozāmo
līdzekļu ieplūšanu un nodrošinātu naudas iekasēšanu katru mēnesi
no Apakšlietotājiem.
asinvoicejoint-stocktax-authorityvid