2. Article
Izteikt 3. punktu šādā redakcijā:
"3. Siltumapgādē nepieciešams regulēt:
3.1. siltumenerģijas ražošanu (arī koģenerācijā) iekārtās
ar kopējo uzstādīto siltuma jaudu, kas lielāka par vienu
megavatu, ja centralizētajā siltumapgādes sistēmā nodotais
siltumenerģijas apjoms pārsniedz 5 000 megavatstundu
gadā;
3.2. siltumenerģijas pārvadi un sadali galalietotājiem,
ja starp tiem ir mājsaimniecības lietotāji un ja kopējais
pārvadītās un sadalītās siltumenerģijas apjoms pārsniedz
5000 megavatstundu gadā, izņemot gadījumus, ja autonomā
ražotāja vai neatkarīgā ražotāja saražoto siltumenerģiju piegādā
līdz regulējamā siltumapgādes sistēmas operatora
siltumtīkliem;
3.3. siltumenerģijas tirdzniecību enerģijas lietotājiem,
ja tirgoto siltumenerģiju piegādā pa regulējamā siltumapgādes
sistēmas operatora siltumtīkliem."
Ministru prezidents
A. K. Kariņš
Ekonomikas ministrs
R. Nemiro
asenergyheatingjoint-stock