2. Article

Izteikt 3. punktu šādā redakcijā: "3. Siltumapgādē nepieciešams regulēt: 3.1. siltumenerģijas ražošanu (arī koģenerācijā) iekārtās ar kopējo uzstādīto siltuma jaudu, kas lielāka par vienu megavatu, ja centralizētajā siltumapgādes sistēmā nodotais siltumenerģijas apjoms pārsniedz 5 000 megavatstundu gadā; 3.2. siltumenerģijas pārvadi un sadali galalietotājiem, ja starp tiem ir mājsaimniecības lietotāji un ja kopējais pārvadītās un sadalītās siltumenerģijas apjoms pārsniedz 5000 megavatstundu gadā, izņemot gadījumus, ja autonomā ražotāja vai neatkarīgā ražotāja saražoto siltumenerģiju piegādā līdz regulējamā siltumapgādes sistēmas operatora siltumtīkliem; 3.3. siltumenerģijas tirdzniecību enerģijas lietotājiem, ja tirgoto siltumenerģiju piegādā pa regulējamā siltumapgādes sistēmas operatora siltumtīkliem." Ministru prezidents A. K. Kariņš Ekonomikas ministrs R. Nemiro
asenergyheatingjoint-stock