7. Article

Regulators 2019.gada 2.jūlijā saņēma ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājas elektronisko sūtījumu, kurā izteikts viedoklis, ka Siguldas pilsētā ir ierīkots daudz jaunu kanalizācijas inženiertīklu, bet netiek veicināta pieslēgumu ierīkošana pie šiem inženiertīkliem, līdz ar to no ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju individuālajiem kanalizācijas risinājumiem tiek piesārņota vide, kā arī esošajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājiem jāmaksā par jauno infrastruktūru. Regulators izvērtēja elektronisko sūtījumu un ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājai sniedza rakstveida atbildi.
asjoint-stocktax-authorityvid