7. Article
Regulators 2019.gada 2.jūlijā saņēma ūdenssaimniecības
pakalpojumu lietotājas elektronisko sūtījumu, kurā izteikts
viedoklis, ka Siguldas pilsētā ir ierīkots daudz jaunu
kanalizācijas inženiertīklu, bet netiek veicināta pieslēgumu
ierīkošana pie šiem inženiertīkliem, līdz ar to no
ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju individuālajiem
kanalizācijas risinājumiem tiek piesārņota vide, kā arī esošajiem
ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājiem jāmaksā par jauno
infrastruktūru. Regulators izvērtēja elektronisko sūtījumu un
ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājai sniedza rakstveida
atbildi.
asjoint-stocktax-authorityvid