1. Article

Izdarīt Veselības ministrijas 2020. gada 31. marta rīkojumā Nr. 67 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem ārkārtējās situācijas laikā" (Latvijas Vēstnesis, 2020, Nr. 64B) šādus grozījumus: 1.1. Izteikt 2. punktu šādā redakcijā: "2. Noteikt 30 % piemaksas apmēru: 2.1. no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. martam darbiniekiem, kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā: 2.1.1. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā nodarbinātajiem, 2.1.2. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca" stacionāra "Latvijas infektoloģijas centrs" nodarbinātajiem, 2.1.3. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca" Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā nodarbinātajiem, 2.1.4. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca" Laboratorijas dienestā nodarbinātajiem, 2.1.5. VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" Neatliekamās medicīnas centrā nodarbinātajiem, 2.1.6. analīžu nodošanas punktos, kā arī, kas iesaistīti Covid-19 testēšanā, nodarbinātajiem, 2.1.7. Veselības ministrijas ierēdņiem un darbiniekiem, 2.1.8. Slimību profilakses un kontroles centra ierēdņiem un darbiniekiem, 2.1.9. Nacionālā veselības dienesta ierēdņiem un darbiniekiem. 2.2. no 2020. gada 25. marta līdz 2020. gada 31. martam - ārstniecības iestādēs, kuras sniedz stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus, nodarbinātajiem, kuriem ir tieša saskare ar Covid-19 pacientiem vai kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā."
ashealthcarejoint-stockllcsiatax-authorityvid