1. Article
Izdarīt Veselības ministrijas 2020. gada 31. marta rīkojumā
Nr. 67 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju
ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem ārkārtējās
situācijas laikā" (Latvijas Vēstnesis, 2020, Nr. 64B) šādus
grozījumus:
1.1. Izteikt 2. punktu šādā redakcijā:
"2. Noteikt 30 % piemaksas apmēru:
2.1. no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. martam
darbiniekiem, kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un
seku novēršanā:
2.1.1. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā
nodarbinātajiem,
2.1.2. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes
slimnīca" stacionāra "Latvijas infektoloģijas
centrs" nodarbinātajiem,
2.1.3. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes
slimnīca" Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas
klīnikā nodarbinātajiem,
2.1.4. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes
slimnīca" Laboratorijas dienestā nodarbinātajiem,
2.1.5. VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes
slimnīca" Neatliekamās medicīnas centrā nodarbinātajiem,
2.1.6. analīžu nodošanas punktos, kā arī, kas iesaistīti
Covid-19 testēšanā, nodarbinātajiem,
2.1.7. Veselības ministrijas ierēdņiem un darbiniekiem,
2.1.8. Slimību profilakses un kontroles centra ierēdņiem un
darbiniekiem,
2.1.9. Nacionālā veselības dienesta ierēdņiem un
darbiniekiem.
2.2. no 2020. gada 25. marta līdz 2020. gada 31. martam -
ārstniecības iestādēs, kuras sniedz stacionāros veselības aprūpes
pakalpojumus, nodarbinātajiem, kuriem ir tieša saskare ar
Covid-19 pacientiem vai kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu
risināšanā un seku novēršanā."
ashealthcarejoint-stockllcsiatax-authorityvid