1. Article
Izdarīt Veselības ministrijas 2021. gada 29. aprīļa
rīkojumā Nr. 114 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo
institūciju ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem,
kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un seku
novēršanā" (Latvijas Vēstnesis, 2021, Nr. 82B) šādus
grozījumus:
1.1. Izteikt 2., 3., 4., 5. un 6. punktu šādā
redakcijā:
"2. Noteikt ārstniecības iestādēs, kuras sniedz
stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus un kurās ir stacionēti
Covid-19 pacienti, nodarbinātajiem, tai skaitā rezidentiem, kuri
ir iesaistīti Covid-19 pacientu ārstēšanas procesā, piemaksu
100 % apmērā no mēnešalgas par laika periodu no
2021. gada 1. aprīļa līdz 2021. gada
30. jūnijam.
ashealthcarejoint-stocktax-authorityvid