1. Article

Izdarīt Veselības ministrijas 2021. gada 29. aprīļa rīkojumā Nr. 114 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem, kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un seku novēršanā" (Latvijas Vēstnesis, 2021, Nr. 82B) šādus grozījumus: 1.1. Izteikt 2., 3., 4., 5. un 6. punktu šādā redakcijā: "2. Noteikt ārstniecības iestādēs, kuras sniedz stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus un kurās ir stacionēti Covid-19 pacienti, nodarbinātajiem, tai skaitā rezidentiem, kuri ir iesaistīti Covid-19 pacientu ārstēšanas procesā, piemaksu 100 % apmērā no mēnešalgas par laika periodu no 2021. gada 1. aprīļa līdz 2021. gada 30. jūnijam.
ashealthcarejoint-stocktax-authorityvid