2. Article
Skola reizi gadā līdz 1. martam iesniedz Izglītības un zinātnes ministrijā iesniegumu par kompensācijas izmaksu (turpmāk – iesniegums) attiecībā uz precēm, kas ievestas skolas lietošanai iepriekšējā kalendāra gadā. Skola iesniegumu var iesniegt arī, tiklīdz skolas samaksāto muitas maksājumu un dabas resursu nodokļa summa ir sasniegusi vai pārsniegusi 5000 euro.
3
asdeadlinejoint-stock