2. Article
Noteikt piemaksu 15 % apmērā no mēnešalgas ārstniecības
iestādēs, kuras sniedz stacionāros veselības aprūpes pakalpojumus
un kurās pēc hospitalizācijas plāna tiek stacionēti Covid-19
pacienti, iestādes administratīvajam un tehniskajam personālam,
kas ir iesaistīts Covid-19 jautājumu risināšanā un seku
novēršanā.
ashealthcarejoint-stocktax-authorityvid