49. Article

Noņemt noteikumu 48. punktā minēto plombu no apvadlīnijas aizbīdņa drīkst tikai Pakalpojuma sniedzējs, vai Pakalpojuma lietotājs, dzēšot ugunsgrēku, vai ugunsdzēsības dienests, dzēšot ugunsgrēku, organizējot dienesta apmācības vai veicot ugunsdzēsības sistēmas pārbaudi. Pakalpojumu lietotājam 24 stundu laikā jāpaziņo Pakalpojumu sniedzējam par notikušo ugunsgrēku vai ugunsdzēsības sistēmas pārbaudi un jāizsauc Pakalpojumu sniedzēja pārstāvis aizbīdņa noplombēšanai. 50
asjoint-stock