13. Article
Publiskās apspriešanas sanāksmē 2020. gada 9. novembrī,
kas norisinājās ārtelpā, Mārupes novada Kultūras nama
iekšpagalmā, piedalījās 5 personas - 2 pašvaldības pārstāvji,
Izstrādātājs, Ierosinātājs un viena ieinteresētā persona,
savukārt atkārtotajā Publiskās apspriešanas sanāksmē Zoom
platformā, piedalījās 6 personas - Izstrādātāja pārstāvis,
Izstrādes vadītāja, Detālplānojuma ierosinātājs, un 2
ieinteresētās personas (kaimiņu īpašumu īpašnieki). Abās
sanāksmēs notika diskusijas galvenokārt par piekļuvi Bieriņu
purvam, un šim mērķim paplašināmajām Bieriņu ielas sarkanajām
līnijām, un kā par iespējamo risinājumu detālplānojuma ietvaros
diskutēts par nosakāmo palielināto apbūves attālumu no Bieriņu
ielas sarkanās līnijas, lai nodrošinātu iespēju ilgtermiņā
paredzēt sarkano līniju paplašināšanu. Abu sanāksmju protokoli
pievienoti Ziņojumā par apspriešanu.
asjoint-stock