12. Article
Autostāvvietu maksas paaugstināšana ir labi.
Vienīgais, ko gribētu ieteikt mainīt, ir, lai sestdienās
maksas laiks būtu no 08.00-15.00. Tā tomēr ir sestdiena,
brīvdiena vairākumam iedzīvotāju, arī daudzu veikalu darba
laiks sestdienās beidzas ap 15.00, tā būtu kaut neliela,
bet patīkama atšķirība no darba dienām.
Priekšlikums Nr. 12 netiek iekļauts saistošajos
noteikumos, jo sestdienās ir ļoti liela iedzīvotāju un
pilsētas viesu aktivitāte un pilsētas centrs ir noslogots
ar autotransporta plūsmu.
working-time