12. Article

Autostāvvietu maksas paaugstināšana ir labi. Vienīgais, ko gribētu ieteikt mainīt, ir, lai sestdienās maksas laiks būtu no 08.00-15.00. Tā tomēr ir sestdiena, brīvdiena vairākumam iedzīvotāju, arī daudzu veikalu darba laiks sestdienās beidzas ap 15.00, tā būtu kaut neliela, bet patīkama atšķirība no darba dienām. Priekšlikums Nr. 12 netiek iekļauts saistošajos noteikumos, jo sestdienās ir ļoti liela iedzīvotāju un pilsētas viesu aktivitāte un pilsētas centrs ir noslogots ar autotransporta plūsmu.
working-time