5. Article
Priekšlikums šādā redakcijā netiek neatbalstīts.
Minētā iecere neuzlabos stāvokli ar auto novietošanu
piejūras parka teritorijā. Jau šobrīd parka tuvējās ielas
ir pārslogotas un iedzīvotājiem pēc darba nav kur
apstāties. Ja tomēr pašvaldība vēlās nopelnīt, tad
piegulošo ielu īpašniekiem (līdz pat K.Valdemāra ielai - no
jūras puses) izsniedziet ceļa zīmes, kas ļauj visā šajā
teritorijā no plkst. 18:00-08:00 pie ēkām novietot tikai
šeit dzīvojošo cilvēku mašīnas. Rajonā ir daudz īres
dzīvokļu un "vasarnieki" savas mašīnas nekustina
pat nedēļu. Konkrēti manā kvartālā ir vismaz 8 īres
dzīvokļi, zobārstniecība un baznīca. Visi vēlās novietot
auto uz mūsu ielas. Vai pašvaldību nesatrauc iedzīvotāju
(nodokļu maksātāju) ērtības un vajadzības?