4. Article
Papildināt likumu ar jaunu
6.1 pantu šādā redakcijā:
"6.1 pants. Ja bijušais
īpašnieks vai viņa mantinieki sešu mēnešu laikā pēc tam, kad
pilsētas dome vai rajona padome ir pieņēmusi lēmumu par
namīpašuma atdošanu natūrā, nav to pārņēmuši vai ierakstījuši
zemesgrāmatā (izņemot gadījumus, kad namīpašums nav pārņemts
pašvaldības vainas dēļ), attiecīgā pašvaldība turpina namīpašumu
pārvaldīt un var tajā iemitināt jaunus īrniekus (nomniekus), kā
arī izdarīt namīpašuma uzturēšanai nepieciešamos remontus, un tai
ir tiesības prasīt izdevumu atlīdzību no personas, kurai
atjaunotas īpašuma tiesības."
asjoint-stockremunerationsalary