32. Article

Ar 1996.gada 1.aprīli katra mēneša sākumā Valsts slimokase pārskaita pašvaldību slimokasēm 50 procentus no attiecīgajā mēnesī noteiktā veselības aprūpes bāzes programmas finansējuma apmēra norēķiniem ar valsts ārstniecības iestādēm. Atlikušos 50 procentus pašvaldību slimokasēm pārskaita pēc tam, kad tās ir norēķinājušās ar valsts ārstniecības iestādēm.
asinvoicejoint-stock