32. Article
Ar 1996.gada 1.aprīli katra
mēneša sākumā Valsts slimokase pārskaita pašvaldību slimokasēm 50
procentus no attiecīgajā mēnesī noteiktā veselības aprūpes bāzes
programmas finansējuma apmēra norēķiniem ar valsts ārstniecības
iestādēm. Atlikušos 50 procentus pašvaldību slimokasēm pārskaita
pēc tam, kad tās ir norēķinājušās ar valsts ārstniecības
iestādēm.
asinvoicejoint-stock