17. Article
Ja ir aizdomas par personas saslimšanu ar šo noteikumu 2.punktā minētajām slimībām, ārstniecības iestādes darbinieki veic slimnieka hospitalizāciju, izolē personas, kuras ir bijušas saskarē ar slimnieku, vai nodrošina viņu medicīnisko novērošanu un veselības ministra noteiktajā kārtībā ziņo par šo gadījumu aģentūrai un attiecīgajai aģentūras filiālei. Aģentūras filiāles vadītājs ir atbildīgs par operatīvo higiēnisko un pretepidēmisko brigāžu nosūtīšanu uz infekcijas slimības perēkli.
18
(Grozīts ar MK 19.08.2003. noteikumiem Nr.463)
asjoint-stock