15. Article
Satversmes sapulci
sasauc ne retāk kā reizi trijos gados rektors vai Senāts.
Ārkārtas Satversmes sapulci jāsasauc, ja to pieprasa viena
trešdaļa Satversmes sapulces dalībnieku, Akadēmijas Padomnieku
konvents, ne mazāk kā puse no akadēmiskā personāla vai ne mazāk
kā puse no studējošajiem.
asjoint-stock