301. Article
Gada norēķins
iesniedzams bāriņtiesai rakstiski katra gada sākumā ne vēlāk par
februāri; tajā jābūt mantas sastāva apzīmējumam un sīkam
sarakstam, pieliekot pēc iespējas kvītis tiklab par visiem gada
laikā bijušajiem izdevumiem nepilngadīgā labā, kā arī par
saņemtajiem ienākumiem un tāpat par ienākumu summām, kas
palikušas nesaņemtas.
Ja bāriņtiesai pret gada norēķinu nav
iebildumu, tā izdod aizbildnim apliecību par gada norēķina
pareizību.
asinvoicejoint-stock