1. Article
Izteikt 2. panta trešo daļu šādā redakcijā:
«Ja laikā no nacionalizācijas brīža līdz 1991. gada 30.
oktobrim namīpašums ir pārbūvēts tādā mērā, ka lielāko tā
substances dalu (vairāk par 65 procentiem) veido vēlākā laika
izbūve, un patlaban namīpašums visā pilnībā tiek izmantots valsts
vai sabiedriskajām vajadzībām, tas nav atdodams natūrā, bet
bijušajam īpašniekam izmaksājama kompensācija naudā, pamatojoties
uz īpašuma novērtējumu pirms 1940. gada 17. jūnija. Lēmumu par
kompensācijas izmaksu divu mēnešu laikā pēc tam, kad pilsētas
dome vai rajona padome pieņēmusi lēmumu par atteikumu atdot
namīpašumu natūrā, pēc ieinteresētās ministrijas vai pašvaldības
priekšlikuma pieņem Ministru kabinets. Ja Ministru kabinets
nepieņem lēmumu par kompensācijas izmaksu, namīpašums atdodams
natūrā šajā likumā noteiktajā kārtībā.»
asgovernmentjoint-stockmk