24. Article

Centrālo medicīnas ētikas komiteju izveido Ministru kabinets pēc labklājības ministra priekšlikuma, un tā izskata jautājumus, kas saistīti ar biomedicīniskā progresa ētiskajām, sociālajām un likumu piemērošanas un likumprojektu izstrādāšanas problēmām. PIEKTĀ NODAĻA Pacientu un iedzīvotāju tiesības un pienākumi veselības aprūpē
asjoint-stock