24. Article
Centrālo medicīnas ētikas
komiteju izveido Ministru kabinets pēc labklājības ministra
priekšlikuma, un tā izskata jautājumus, kas saistīti ar
biomedicīniskā progresa ētiskajām, sociālajām un likumu
piemērošanas un likumprojektu izstrādāšanas problēmām.
PIEKTĀ
NODAĻA
Pacientu un iedzīvotāju tiesības un pienākumi veselības
aprūpē
asjoint-stock