19. Article — Akcionāru (dalībnieku) pilnsapulces sasaukšana
Ne vēlāk kā divus mēnešus pēc tam, kad beigusies parakstīšanās uz akcijām (pajām, daļām), ministrija (komiteja) vai pašvaldības valde sasauc akcionāru (dalībnieku) pilnsapulci. Līdz statūtsabiedrības pilnsapulcei katram parakstītājam jāiemaksā summa, kāda paredzēta apstiprinātajā privatizācijas projektā.
Akcionāru (dalībnieku) pilnsapulce atbilstoši Latvijas Republikas likumam par attiecīgo statūtsabiedrības veidu lemj par statūtu apstiprināšanu, sabiedrības izpildinstitūciju izveidošanu, kā ari izlemj citus akcionāru (dalībnieku) pilnsapulces kompetencē esošos jautājumus.
20
asjoint-stock