10. Article
Personai, kura saņem autoratlīdzību (autortiesību un
blakustiesību atlīdzību) un vienlaikus ir darba ņēmējs saskaņā ar
Likuma 1.panta 2.punktu, ir tiesības neveikt obligātās iemaksas
no tā ienākuma, kuru tā guvusi autoratlīdzības (autortiesību un
blakustiesību atlīdzības) veidā. Gadījumā, ja šī persona izvēlas
neveikt obligātās iemaksas no minētā ienākuma, tad metodisko
norādījumu 18.punktā norādīto ziņojumu tā neiesniedz.
asemployeejoint-stockremunerationsalary